2019 10 31

Europos taurėje – sudėtingas ir pergalingas M.Teodosičiaus šūvis su sirena

Po dviejų sezonų pertraukos į Europą sugrįžęs Milošas Teodosičius sužaidė kol kas geriausias sezono rungtynes Europos taurėje, o puikų savo pasirodymą vainikavo pergalingu metimu aidint sirenai. Serbo tikslus šūvis lėmė, jog jo atstovaujama Bolonijos „Virtus“ ekipa A grupės rungtynėse 77:75 (19:17, 16:18, 15:18, 27:22) palaužė „AS Monaco“ ekipą.
„Virtus“ krepšininkų triumfas
„Virtus“ krepšininkų triumfas / Facebook.com
Temos: 1 Europos taurė

M.Teodosičius šiose rungtynėse per 29 minutes surinko 24 taškus (1/2 dvit., 5/9 trit., 7/9 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

Iki tol jo vidurkiai siekė 14,3 taško, 5,3 rezultatyvaus perdavimo ir 14 naudingumo balų.

„Virtus“ dar likus mažiau nei 7 minutėms atsiliko nuo varžovų 53:64, bet sėkmingiau sužaidę paskutinę rungtynių atkarpą Italijos komandos krepšininkai likus 1,3 sek. ir rezultatui esant lygiam (75:75) gavo šansą išplėšti pergalę.

Juo pasinaudojo M.Teodosičius, gavęs perdavimą iš Alessandro Pajolos ir realizavęs sudėtingą dvitaškį aidint sirenai su varžovo pražanga. Nors baudos metimą serbas prametė, tai pergalės iš jo komandos jau neatėmė.

„Virtus“ po penkių turų yra iškovojusi keturias pergales ir A grupės lyderės poziciją dalijasi su Patrų „Promitheas“ klubu.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?