2021 04 27

Fantastišku spurtu mačą užbaigęs „Real“ laimėjo Eurolygos išlikimo mūšį

Madrido „Real“ mačo pabaigoje surengė fantastišką spurtą 19:2 ir Eurolygos ketvirtfinalio serijoje su Stambulo „Anadolu Efes“ grąžino intrigą. Visas rungtynes pirmavęs Turkijos klubas sugriuvo pačioje mačo pabaigoje ir nusileido 76:80 (15:15. 23:13, 20:20, 18:32). Serijoje iki trijų pergalių „Anadolu Efes“ dar pirmauja 2-1.

Iniciatyvą į savo rankas „Anadolu Efes“ perėmė jau pirmojo pabaigoje ir laimėję antrą ketvirtį dviženkle persvara pasijautė tikraisiais situacijos šeimininkais.

Atrodė, kad svečiai nesunkiai laimės, tačiau „Real“ ketvirtajame kėlinyje surengė nuostabią tolimų metimų fiestą. Sergio Llullas, Trey'us Thompkinsas ir Rudy Fernandesas smeigė po tritaškį ir 17:2 spurtą mačo pabaigoje surengę šeimininkai prasidėjus paskutinei minutei išsiveržė į priekį 78:76.

„Anadolu Efes“ užpulti nesugebėjo, o kitoje aikštės pusėje jaunasis Usmanas Garuba įtvirtino persvarą. Paskutinis Adrieno Moermano tolimas bandymas gelbėti tikslo nepasiekė.

Turkijos ekipos neišgelbėjo net fantastiškas serbo Vasilije Micičiaus pasirodymas. Jis pelnė 29 taškus, atliko šešis rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

„Real“: Sergio Llullas 20 (4/7 tritaškių, 7 rez. perd.), Alberto Abalde 11 (6 atk. kam.), Usmanas Garuba (9 atk. kam.) ir Alexas Tyusas (7 atk. kam.) po 10.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 29 (5/9 tritaškių 6 rez. perd., 34 naud. bal.), Rodrigue'as Beaubois 18 (3/5 tritaškių), Bryantas Dunstonas 9 (7 atk. kam.).