2021 11 25

„Fenerbahče“ košmaras nesibaigia: apmaudžiai prapylė Eurolygos čempionams

Stambulo „Fenerbahče“ (3-9) tvirtai kontroliavo situaciją principiniame miesto derbyje, tačiau vis tiek buvo priversta patirti pralaimėjimą. Eurolygos dvikovoje Aleksandro Džordževičiaus vyrai 84:89 namuose nusileido „Anadolu Efes“ (6-6) ekipai.
Aleksandras Džordževičius
Aleksandras Džordževičius / Euroleague via Getty nuotr.

Tai buvo devintasis „Fenerbahče“ pralaimėjimas per 11 rungtynių.

Apmaudžiausia yra tai, kad dar likus 8 minutėms šeimininkai pirmavo labai saugia 12 taškų persvara (72:60).

Visgi viskas baigėsi tuo, kad Eurolygos čempionai įjungė aukštesnę pavarą ir laimėję atkarpą 11:2 sugrįžo į kovą dėl pergalės.

Gavę šį smūgį A.Džordževičiaus auklėtiniai subyrėjo ir paskutinės minutės akivaizdžiai priklausė svečiams.

„Fenerbahče“: Marialas Shayokas 18, Nando De Colo 14, Janas Vesely 13, Pierria Henry 10.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 25, Tiboras Pleissas 17, Vasilije Micičius 14, Krunoslavas Simonas ir Rodrigue'as Beaubois – po 7.