2020 12 10

„Fenerbahče“ su tuščiu N.De Colo paskendo klaidų jūroje Berlyne

Eurolygoje – dar vienas įspūdingas Berlyno ALBA (5-7) puolimo vakaras. Aito Garcia Reneseso auklėtiniai namuose 89:63 (23:16, 21:11, 26:14, 19:22) pervažiavo lietuvio Edgaro Ulanovo atstovaujamą Stambulo „Fenerbahče“ (5-8), kurios gretose jau žaidė traumą išsigydęs lyderis Nando De Colo.
Edgaras Ulanovas
Edgaras Ulanovas / Euroleague.net nuotr.

Berlyno ALBA namuose nuo pirmųjų dvikovos minučių kontroliavo mačo eigą bei dominavo aikštelėje, atlikusi net 28 rezultatyvius perdavimus.

Praėjusią savaitę Ispanijoje ALBA 100:92 užliejo „Valencia“ krepšininkus.

Po mėnesio pertraukos dėl blauzdos traumos sugrįžęs Stambulo „Fenerbahče“ lyderis Nando De Colo rungtyniavo blankiai. Pirmoje susitikimo dalyje prametė visus 3 tritaškius ir pridėjo 3 klaidas. Iš viso tragiškai krepšį atakavusi Stambulo komanda iki ilgosios pertraukos suklydo 12 kartų bei nuo Peytono Sivos vedamos ALBA atsiliko 27:44.

Šeimininkų pranašumas 33-ąją dvikovos minutę buvo pasiekęs rekordinę 30 taškų persvarą – 75:45.

Puikų puolimą užkūrę Aito Garcia Reneseso auklėtiniai išdalino 28 rezultatyvius perdavimus.

„Fenerbahče“ suklydo 20 kartų bei realizavo vos 27,3 proc. tritaškių (6 iš 22).

N.De Colo šioje dvikovoje rungtyniavo 16 minučių, pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, o naudingumo balų grafoje – 0.

Lietuvis Edgaras Ulanovas nesėkme paženklintame „Fenerbahče“ susitikime ant parketo praleido 18 minučių, pelnė 6 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimo ir surinko 8 naudingumo balus.

Prieš ALBA išvykoje „Žalgiris“ žais metų pabaigoje, gruodžio 29-ąją dieną. Tuo metu Igorio Kokoškovo kariauna Kaune lankysis kitą ketvirtadienį, gruodžio 17-ąją, praėjus dviem dienoms po mūšio su Vitorijos „Baskonia“.

ALBA: Nielsas Giffey 13 (8 rez. perd.), Peytonas Siva 11, Maodo Lo, Johannesas Thiemannas ir Kresimiras Nikičius – po 10.

„Fenerbahče“: Tarikas Biberovičius 13, Danilo Barthelis 9, Jarellas Eddie 8.