2019 10 26

„Fenerbahče“ triuškinęs A.Gudaitis – naudingiausių trejete: „Reikėjo žaisti kietai“

Artūro Gudaičio sugrįžimas į Eurolygą neliko nepastebėtas. Penktadienį lietuvio vedamas Milano „Olimpia“ klubas namuose 87:74 (20:11, 21:18, 25:26, 21:19) parbloškė Stambulo „Fenerbahče“.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Pirmosiose savo Eurolygos rungtynėse, nuo vasario 1 dienos, kai patyrė traumą, A.Gudaitis surinko 17 taškų per mažiau nei 21 minutę.

Jis pataikė 5 iš 8 dvitaškių ir 7 iš 9 baudų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 perdavimus.

Surinkęs 25 naudingumo balus A.Gudaitis aplenkė visus komandoje, net ir Sergio Rodriguezą, kuris įmetė 22 taškus ir buvo rezultatyviausias.

„Puikus jausmas, nes ši pergalė mums yra ypač svarbi. Dariau tai, ko iš manęs buvo reikalaujama ir mėgavausi tokiu nuostabiu sirgalių palaikymu. Jis mums tikrai suteikė energijos. „Fenerbahče“ visada žaidžia kietai ir mes turime į tai atsakyti. Manau, jog pirmoje pusėje tai puikiai pavyko padaryti. Pergalės raktas ir buvo mūsų žaidimas iki pertraukos. Antroje pusėje tiesiog reikėjo toliau laikytis savojo plano“, – po mačo džiaugėsi A.Gudaitis.

Su 25 naudingumo balais A.Gudaitis šią savaitę Eurolygos naudingiausių žaidėjų sąraše užėmė trečią vietą.

Naudingiau už lietuvį rungtyniavo tik Vitorijos „Baskonia“ bokštas Tornikė Šengelija (28 balai) ir Stambulo „Anadolu Efes“ „centras“ Bryantas Dunstonas (27).

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?