Galingai finišavęs „Anadolu Efes“ Eurolygos sezoną atidarė pergale Bolonijoje

Pergalę Eurolygoje iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (1-0) ekipa, kuri išvykoje 76:67 (15:21, 21:15, 15:16, 25:15) įveikė Bolonijos „Virtus“ (1-1) krepšininkus.
Jordanas Nwora ir Rayjonas Tuckeris
Jordanas Nwora ir Rayjonas Tuckeris / Imago / Scanpix nuotr.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Virtus“ dar pirmavo 54:51, tačiau tuomet sustojo, o „Anadolu Efes“ surengė galingą spurtą 19:4 ir po Elijah Bryanto dvitaškio likus 4,5 minutės įgijo 12 taškų pranašumą (70:58).

Per likusį laiką „Virtus“ dar bandė gelbėtis, tačiau Stambulo ekipa užtikrintai uždarė rungtynes.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Danas Oturu, kuris surinko 14 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 23 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Danas Oturu 14 (9 atk. kam.), Elijah Bryantas 12, Shane’as Larkinas 11 (3/6 trit., 6 atk. kam.), Rodrigue'as Beaubois.

„Virtus“: Isaia Cordinier 16 (5 atk. kam.), Tornikė Šengelija 12 (5 atk. kam.), Matthew Morganas, Marco Belinelli, Ante Žižičius (5 atk. kam.) ir Mouhametas Dioufas po 7.