2021 02 05

Graikijos derbyje – ketvirtas „Olympiakos“ pralaimėjimas iš eilės

Graikijos derbis penktadienio vakarą nepriminė karštų praeities mūšių, kai „Taikos ir draugystės“ stadionas būdavo visiškai užpildytas. Atėnų „Panathinaikos“ (9-14) tuščioje svečių arenoje diktavo sąlygas ir atėmė iš Pirėjo „Olympiakos“ (11-13) svarbų tašką – 88:77 (21:18, 17:17, 23:19, 27:23).
„Panathinaikos“ triumfavo Graikijos derbyje
„Panathinaikos“ triumfavo Graikijos derbyje / Euroleague.net nuotr.

Graikijos derbyje krito Pirėjo krepšininkai patyrė jau ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės bei tolsta nuo atkrintamųjų traukinio.

Tuščiame „Taikjos ir draugystės“ stadione teisėjavo lietuvis arbitras Gytis Vilius.

Pirmąjį tarpusavio susitikimą Atėnuose 79:71 laimėjo „Olympiakos“. Tai vieninteliai du šio sezono Graikijos derbiai, kadangi Pirėjo klubas prieš dvejus metus paliko Graikijos federaciją ir vietinėse taurėse nedalyvauja.

Aukštais žaidėjais išsiskirianti „Panathinaikos“ demonstravo gerą kovą dėl kamuolių, pirmajame kėlinyje įgijusi 10 taškų persvarą, o po dviejų ketvirčių būdama priekyje 38:35.

Konstantinos Mitoglou 35-ąją mačo minutę smeigė tritaškį iš krašto ir padidino Atėnų krepšininkų atotrūkį iki 9 taškų. Likus 40 sekundžių Kostas Sloukas pataikė dvitaškį ir sumažino šeimininkų deficitą iki 5 taškų, tačiau dėjimu atsakęs K.Mitoglou išsprendė dvikovos likimą.

Odedo Kattasho auklėtiniai iš viso nusiėmė 38 kamuolius, kai „Olympiakos“ – 19.

Šeimininkai pataikė vos 11 baudų metimų iš 19 (57,9 proc.), o „Panathinaikos“ realizavo visus 25 baudų metimus.

„Olympiakos“: Shaquielle'as McKissicas 20, Hassanas Martinas 11, Kostas Sloukas 9.

„Panathinaikos“: Howardas Sant-Roosas 20 (4/6 trit.), Lefteris Bochoridis ir Konstantinas Mitoglou (6 atk. kam.) – 15, Aaronas White'as 12 (7 atk. kam.), Benas Bentilas 10.