2020 12 10

Graikiškas sirtakis Belgrade: „Olympiakos“ pergalę šventė paskutiniu metimu

Pirėjo „Olympiakos“ šventė nuostabią pergalę Eurolygoje. Georgio Bartzoko auklėtiniai išvykoje paskutiniu metimu 81:79 (16:30, 21:15, 25:16, 19:18) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą.
Belgrado „Crvena Zvezda“ – Pirėjo „Olympiakos“
Belgrado „Crvena Zvezda“ – Pirėjo „Olympiakos“ / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Per pirmą kėlinį „Crvena Zvezda“ pataikė net 6 tritaškius iš 8 ir pirmavo 30:16.

Vėliau žaidimas išsilygino, o ketvirtajame kėlinyje „Oly“ jau turėjo ir nemenką persvarą (70:61), tačiau „Crvena Zvezda“ spurtavo ir, likus žaisti pusę kėlinio, komandas skyrė vos taškas (70:69).

Prasidėjus paskutinei minutei, „Crvena Zvezda“ pirmavo dviem taškais (78:76), bet rezultatą greitai išlygino Georgios Printezis.

Belgrado komanda neužpuolė svarbiu metu ir „Oly“ galėjo laikyti kamuolį iki rungtynių pabaigos, bet „Crvena Zvezda“ krepšininkai nusprendė prasižengti prieš Vassilį Spanoulį ir lemiamą ataką turėti patys.

Gynėjas pataikė vieną iš dviejų baudų metimų, bet greitai prie linijos stojo ir Johnny O'Bryantas – rezultatas tapo lygus 79:79. Pirėjo komanda turėjo 6 sekundes paskutiniam išpuoliui.

Herojumi tapo G.Printezis, kuris pelnė du taškus su pražanga, meistriškai apgavęs varžovų gynybą. Baudą graikas prametė, bet laiko varžovų atsakymui jau nebeliko.

G.Printezis su 16 taškų buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose, V.Spanoulis pridėjo 14 taškų, bet suklydo 5 kartus.

„Oly“ pataikė 68 proc. dvitaškių (17/25) ir 52 proc. tritaškių (12/23), bet suklydo net 19 kartų.

„Crvena Zvezda“: J.O'Bryantas 16, C.Waldenas ir J.Loydas po 13, M.Jagodičius-Kuridza 10.

„Olympiakos“: G.Printezis 16, V.Spanoulis 14, A.Harrisonas ir K.Sloukas (7 rez. perd.) po 12, G.Larentzakis 11.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant