2020 02 27

Grego Monroe sezono rungtynės paženklintos retu „Bayern“ laimėjimu

Dviejų Eurolygos autsaiderių akistatoje pergalę pasiekė Miuncheno „Bayern“ (8-18) klubas. Bavarai išvykoje 77:68 (19:20, 21:16, 20:18, 17:14) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (7-19) ir laimėjo vos antrą kartą per paskutines 11 rungtynių.
Gregas Monroe
Gregas Monroe / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Į retą pergalę „Bayern“ vedė sezono rungtynes sužaidęs Gregas Monroe.

Pirmą sezoną Eurolygoje žaidžianti buvusi NBA žvaigždė per 29 minutes pelnė net 26 taškus (12/18 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, išdalino 5 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo ir surinko 31 naudingumo balą.

G.Monroe šiame mače pagerino taškų, naudingumo balų, pataikytų ir išmestų dvitaškių rekordus.

Likus kiek daugiau nei trims minutėms rezultatas Sankt Peterburge dar buvo lygus – 68:68.

Vis dėlto pergalių išalkę „Bayern“ žaidėjai rungtynes užbaigė galingai – 5 taškus pelnė G.Monroe, po 2 pridėjo Paulis Zipseris ir Vladimiras Lučičius, o bavarai iškovojo pergalę.

„Zenit“ tai buvo jau penktoji nesėkmė iš eilės. Rusijos klubas tapo absoliučiu Eurolygos autsaideriu.

„Zenit“: Austinas Hollinsas 18 (3/10 trit.), Gustavo Ayonas 17 (8/10 dvit., 24 naud. bal.), Timas Abromaitis 9 (6 atk. kam.).

„Bayern“: Gregas Monroe 26 (12/18 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 31 naud. bal.), Paulis Zipseris 13, Vladimiras Lučičius 10, Danilo Barthelis 9 (6 atk. kam.).

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?