2023 10 13

I.Brazdeikis prieš R.Jokubaitį: „Barcelona“ iškrapštė pergalę Pirėjuje

Penktadienį Pirėjuje susitiko dvi lietuviškos Eurolygos komandos. Igno Brazdeikio atstovaujamas Pirėjo „Olympiakos“ (1-1) patyrė pirmą sezono pralaimėjimą, apmaudžiai 68:77 (16:23, 18:17, 20:16, 14:21) nusileidęs antrą pergalę iškovojusiai „Barcelona“ (2-0) ekipai su Roku Jokubaičiu.
Ignas Brazdeikis
Ignas Brazdeikis / Betsafe-LKL nuotr.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui šeimininkai pirmavo 66:59, bet tada jų puolimas užsikirto, katalonai pelnė trylika taškų be atsako ir išsivežė svarbią pergalę

Graikų ekipos gretose debiutavęs I.Brazdeikis per 18 minučių įmetė 5 taškus (2/3 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, gavo bloką, 2 kartus prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

R.Jokubaitis per 21 minutę pelnė 10 taškų (1/1 dvitaškio 2/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 2 kartus suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

„Olympiakos“: Thomasas Walkupas 14, Alecas Petersas 11, Nikola Milutinovas 10, Isaiah Canaanas 9.

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola 17 (7 rez. perd.), Alejandro Abrinesas 16, Rokas Jokubaitis 10.