2023 03 02

Ilgai lauktas F.Campazzo debiutas „Crvena zvezda“ pergale nepažymėtas

Facundo Campazzo pagaliau galėjo debiutuoti Eurolygoje su Belgrado „Crvena zvezda“ (11-15) apranga, bet pergalės Serbijos ekipai iškovoti jis nepadėjo. Miunchene „Raudonoji žvaigždė“ 80:87 (23:19, 15:22, 18:11, 24:35) nusileido „Bayern“ (10-16) klubui.
Facundo Campazzo
Facundo Campazzo / Scanpix/IMAGO/Eibner nuotr.

Eurolygos žvaigždė iš Argentinos „Crvena zvezda“ ekipą papildė dar gruodį, bet negalėjo būti registruojamas stipriausio žemyno turnyro kovoms dėl sankcijų, skirtų Belgrado klubui.

Tik kovo 1-ąją F.Campazzo galiausiai buvo užregistruotas, o Miunchene solidžiai debiutavo savo naujos komandos gretose.

Argentinietis per beveik 29 minutes įmetė 16 taškų (1/4 dvit., 3/11 trit., 5/6 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

Jo ekipa dar įpusėjus ketvirtajam kėliniui pirmavo 75:66, bet bavarai pelnė net 14 taškų be atsako ir perėmė kontrolę į savo rankas, likus minutei jau pirmaudami 80:75.

Luca Vildoza ir F.Campazzo savo metimais dar bandė gelbėti serbų kailį, bet „Bayern“ atsilaikė, o Nielsas Giffey tritaškiu paskutinėmis sekundėmis įtvirtino šeimininkų pergalę.

Jau šeštą kartą per pastaruosius septynis mačus pralaimėjęs Serbijos klubas toliau tolsta nuo atkrintamųjų – „Crvena zvezda“ rikiuojasi tik 13-oje pozicijoje. „Bayern“ žengia įkandin serbams, 14-as.

„Bayern“: Cassiusas Winstonas ir Vladimiras Lučičius (4/6 trit.) po 20, Nielsas Giffey 11.

„Crvena zvezda“: Luca Vildoza 18 (2/9 trit., 5 rez. perd.), Facundo Campazzo 16 (3/11 trit., 7 rez. perd.), Nemanja Nedovičius 15, Filipas Petruševas 10.