Įspūdingai pataikęs serbas nukalė pergalę R.Giedraičio komandai

Nemanja Nedovičius žaidė nesulaikomai, o jo vedama Belgrado „Crvena zvezda“ (10-14) pasiekė svarbią pergalę Eurolygoje. Serbijos klubas namuose 82:64 (11:12, 28:18, 22:19, 21:15) įveikė aukščiau turnyrinėje lentelėje esančią „Valencia“ (12-12).
Nemanja Nedovičius
Nemanja Nedovičius / Scanpix/IMAGO/MN Press Photo nuotr.

Beveik sausakimšos „Štark“ arenos palaikoma „Crvena zvezda“ nuo varžovų nurūko antrajame kėlinyje, kurį pradėjo spurtu 20:4 ir atitrūko 31:16. N.Nedovičius vien per antrą ketvirtį surinko 11 taškų.

Dar įspūdingiau serbas žaidė po ilgosios pertraukos, kai per trečią kėlinį pasižymėjo 13 taškų, o „Crvena zvezda“ išsaugojo dviženklį pranašumą (61:49).

Ketvirtajame kėlinyje „Valencia“ iki vienženklio skirtumo priartėti nesugebėjo bei turėjo pripažinti pralaimėjimą po dviejų pergalių iš eilės.

Puikiai rungtyniavęs N.Nedovičius sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes – vos per 18,5 minutės jis pelnė 27 taškus (2/5 dvit., 6/7 trit., 5/5 baud.) ir surinko 27 naudingumo balus.

Rokas Giedraitis nugalėtojams per 24 minutes pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

„Crvena zvezda“ po šios pergalės dalinasi 13-14 vietas su Miuncheno „Bayern“, o „Valencia“ yra ant įkrintamųjų varžybų ribos – 10-11 vietose su Vitorijos „Baskonia“.

„Crvena zvezda“: Nemanja Nedovičius 27 (6/7 trit., 27 naud. bal.), Mike'as Tobey 11, Rokas Giedraitis 8.

„Valencia“: Chrisas Jonesas 11, Nathanas Reuversas ir Damienas Inglisas po 10.