2021 01 26

Įspūdingas A.Švedo dublis „Chimki“ neišgelbėjo – pakartojo Eurolygos antirekordą

Toliau skęstanti Maskvos srities „Chimki“ (2-20) pakartojo Eurolygos antirekordą. Pamaskvės komanda įnirtingoje kovoje namuose 93:95 (15:26, 29:18, 31:19, 18:22) nusileido Miuncheno „Bayern“ (13-9) krepšininkams bei patyrė jau 14 nesėkmę iš eilės.

14 pralaimėjimų iš eilės – pakartotas Eurolygos antirekordas. Pastarąjį kartą „Chimki“ laimėjo prieš daugiau nei du mėnesius, kai lapkričio 17-ąją dieną įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“.

Tokią pralaimėjimų seriją praeityje dar yra fiksavę Londono „Towers“ ir Bambergo „Brose“ klubai.

Chimkų komandos neišgelbėjo ir į rikiuotę sugrįžę Janis Timma ir Aleksejus Švedas.

Pastarasis sužaidė sezono mačą – pelnė 32 taškus (4/10 dvit., 3/11 trit., 15/15 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, 5 kartus suklydo, surinko 31 naudingumo balą.

Dešimt taškų be atsako pelnę „Bayern“ krepšininkai mačo pradžioje įgijo dviženklį pranašumą, tačiau 12 iš 12 baudų per pirmuosius du kėlinius pelnęs A.Švedas išlaikė „Chimki“ kovoje.

32-ąją susitikimo minutę ketvirtąja pražanga nubaustas buvo pagrindinis „Bayern“ žaidimo varikliukas Wade'as Baldwinas, tiek pat pražangų susitikimo pabaigoje turėjo ir Aleksejus Švedas.

Prasidėjus priešpaskutinei rungtynių minutei svečiai pirmavo 90:85. Mačo pabaigoje komandos įsivėlė į baudų metimo maratoną, kuriame tikslesni buvo „Bayern“.

Karjeros rungtynes sužaidė Nickas Weileris-Babbas. Andrea Trinchieri auklėtinis pelnė 25 taškus (4/7 dvit., 4/6 trit., 5/6 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir užfiksavo 38 efektyvumo balus.

Kovą dėl atšokusių kamuolių bavarai laimėjo 38:27, 15 iš jų nusiėmė po varžovų krepšiu. Tritaškius „Bayern“ realizavo 47,1 proc. taiklumu, „Chimki“ – 38,2 proc.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 32 (11 rez. perd.), Dairis Bertans 15, Errickas McCollumas 12.

„Bayern“: Nickas Weileris-Babbas 25 (4/6 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 38 naud. bal.), Jamesas Gistas 19 (8 atk. kam.), Jalenas Reynoldsas 17, Paulas Zipseris 11, Wade'as Baldwinas 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant