2019 12 18

Istorinis Vokietijos derbis Eurolygoje: pratęsimas, naudingas R.Giedraitis ir M.Lo šou

Eurolygoje pirmą kartą istorijoje akis į akį susitiko Berlyno ALBA su Miuncheno „Bayern“. Komandos padovanojo nuostabų reginį žiūrovams. Pratęsimo dramoje po sėkmingų lemiamų sekundžių 77:76 pergalę šventė Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri 77:76 (19:10, 11:18, 20:20, 22:24, 5:4) palaužė Berlyno ALBA krepšininkus.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Pratęsimą „Bayern“ ekipai išplėšė dukart iš toli per 12 paskutinių ketvirtojo kėlinio sekundžių pataikęs Maodo Lo.

Pratęsimo pabaigoje ALBA pirmavo dviem taškais 76:75, bet, likus žaisti 12 sekundžių, tas pats M.Lo sumetė abi baudas, o paskutinę sekundę Nielsas Giffey iš toli nepataikė.

R.Giedraitis per 32 minutes pelnė 15 taškų (0/2 dvit., 3/7 trit., 6/7 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 4 ir prarado 1 kamuolį, gavo bloką, 3 kartus prasižengė ir išprovokavo 4 varžovų nuobaudas.

Lietuvio sąskaitoje – 15 naudingumo balų.

Vladimiras Lučičius vedė „Bayern“ į priekį, pelnydamas 19 taškų. Gregas Monroe surinko 17 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir finišavo su 25 naudingumo balais.

ALBA šiame susitikime prastai atakavo: pataikė tik 33 proc. dvitaškių (14/43) ir 36 proc. tritaškių (10/28).

„Bayern“ iš arti metė 52 proc. taiklumu (17/33), iš toli – 39 proc. (10/26). Tiesa, bavarai net 23 kartus suklydo.

ALBA: M.Masonas 17, R.Giedraitis 15, M.Erikssonas 12, L.Sikma 10 (11 atk. kam.).

„Bayern“: V.Lučičius 19, G.Monroe 17 (10 atk. kam., 25 naud. bal.), M.Lo 13, D.Barthelis 10.