Serbas aiškiai nepritaria algų kepurei, apie kurią vis garsiau kalba P.Motiejūnas.
„NBA yra atlyginimų viršutinė riba, UEFA varžybose yra finansinio sąžiningumo taisyklė, bet jie nesupranta, kad tai nėra tas pats. NBA žaidėjai yra aukščiausio lygio varžybose ir jie neturi kur trauktis. Futbole yra tas pats. Čia, jei jie apribos žaidėjų atlyginimus, žaidėjai bandys eiti kur nors kitur. Japonija auga, Kinija gali grįžti, Australija... Kokia priežastis mažinti žaidėjų atlyginimus? Nematau, ką mes iš to gausime“ „Skweek“ sakė M.Ražnatovičius.
Jis mano, kad ilgainiui ši taisyklė turėtų blogą poveikį.
„Konkurencija, net ir nenustačius atlyginimų viršutinės ribos, yra didžiulė. Visos komandos yra daugiau ar mažiau panašios, ir nežinai, kas laimės. Nėra taip, kad kas nors, išleidžiantis 50 milijonų, automatiškai yra geriausias, o kiti, kurie turi penkis milijonus, yra blogi. Aš esu prieš šią taisyklę ir manau, kad ji turės neigiamą poveikį ateityje“, – kalbėjo agentas.
Anot Miški, ši idėja nepatinka ir žaidėjams.
„Tai nelogiška, nes Eurolygos komandos tikriausiai turės daugiau pajamų. Dabar Eurolyga neuždirba tikrai gerus pinigus dėl prieš devynerius metus pasirašytos sutarties su IMG, tačiau iki 2026 m. jie tikisi daug geresnių sutarčių, o susidomėjimas Eurolyga didėja. Visi tikisi daug didesnių pinigų. Taigi, klubai turės daugiau pinigų, bet negalės jų išleisti žaidėjams dėl finansinių apribojimų arba baudų. Nesu politikas ar šios srities specialistas, bet iš to, ką girdžiu iš žaidėjų, ši idėja niekam nepatinka“, – reziumavo M.Ražnatovičius.