2019 10 24

J.Plazos „Zenit“ neatlaikė „Panathinaikos“ preso

Eurolygoje debiutuojantis Sankt Peterburgo „Zenit“ su Joanu Plaza patyrė trečiąjį pralaimėjimą. Ketvirtadienį vykusiose ketvirtojo turo rungtynėse Piterio ekipa namuose 79:89 (20:22, 18:18, 22:25, 19:24) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ ekipai.
DesShaunas Thomasas
DesShaunas Thomasas / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Graikai po keturių mačų turi dvi pergales, „Zenit“ – vieną.

Dvikovą Rusijos klubas pradėjo spurtu 8:2 ir tai buvo didžiausias šeimininkų pranašumas šiame mače.

Pirmajame kėlinyje dažniau pirmavo Rusijos klubas, bet nuo antrojo kėlinio pradžios situacija ėmė keistis. Nors Joano Plazos vyrai ilgą laiką nuo savo varžovų laikėsi koviniu atstumu, „Panathinaikos“ visada buvo priekyje.

Trečiojo kėlinio antroje pusėje Atėnų ekipos pranašumas pasiekė rekordinę 14 taškų žymą (63:49), ir nors rusai dar bandė gelbėtis, laimėti antro mačo iš eilės jiems nepavyko.

„Zenit“ neišgelbėjo gana įtikinamai laimėta kova po krepšiais – 36:28

„Panathinaikos“ laidas į pergalę buvo kuklus klaidų skaičius. Per mačą Argyrio Pedoulakio vyrai suklydo vos 8 kartus, kai jų varžovai – 14.

„Panathinaikos“ į priekį vedė 22 taškus pelnęs Jimmeras Fredette'as, DeShaunas Thomasas pridėjo 17, Jacobas Wiley – 14.

„Zenit“ gretose rezultatyviausiai su 16 taškų žaidė lenkas Mateuszas Ponitka, Andrew Albicy įmetė 14, Willas Thomasas ir Gustavo Ayonas – po 12.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?