2016 11 17

Jonas Mačiulis tritaškiais prisidėjo prie „Real“ pergalės

Trečiadienį Eurolygoje rungtynėse Madride „Real“ 87:84 (21:23, 32:27, 19:18, 16:16) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“.
Aaronas Jacksonas ir Jonas Mačiulis
Aaronas Jacksonas ir Jonas Mačiulis / „Scanpix“ nuotr.

Tris kėlinius tarp komandų virė atkakli kova. Prieš lemiamą ketvirtį „Real“ pirmavo keturiais taškais. Likus žaisti dvi minutes, rezultatas buvo lygus – 81:81. Likus žaisti 50 sekundžių, S.Llullas persvėrė rezultatą „Real“ naudai. J.Feldeine'as padarė klaidą ir pergalę šventė Madrido klubas.

Jonas Mačiulis per 14 minučių pelnė 9 taškus (0/1 dvitašk., 2/3 tritašk., 3/4 baud.), atkovojo vieną kamuolį ir du kartus prasižengė.

Sergio Llullas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes Eurolygoje ir pelnė 30 taškų.

Penktą pergalę iškovojęs Madrido klubas įsitvirtino antroje vietoje ir atsilieka tik nuo Maskvos CSKA.

„Real“: S.Llullas 30, A.Randolphas 12.

„Panathinaikos“: J.Feldeine'as 19, N.Calathesas 15, C.Singletonas ir I.Bourousis po 13.

1. CSKA 7 6 0 0 1 636:584 0.857
2. „Real“ 7 5 0 0 2 627:584 0.714
3. „Daruššafaka“ 7 5 0 0 2 572:555 0.714
4. „Baskonia“ 7 4 0 0 3 571:547 0.571
5. „Olympiakos“ 7 4 0 0 3 562:542 0.571
6. „Panathinaikos“ 7 3 1 1 2 536:523 0.571