Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2019 12 26

Karaliai šeimininkavo Atėnuose – „Panathinaikos“ neatsilaikė prieš „Real“

Karališkasis Madrido „Real“ klubas kalėdinės nuotaikos nesusigadino. Pablo Laso auklėtiniai išvykoje 87:75 (22:18, 22:16, 22:24, 21:17) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ ekipą.

Trečiojo kėlinio viduryje „Real“ pranašumas buvo išaugęs ir iki 18-kos taškų (57:39), tačiau vėliau aikštės šeimininkai sugebėjo kiek priartėti.

Vis dėlto rimčiau į pergalę kabintis PAO nesugebėjo.

Puikiais epizodais šiose rungtynėse pasižymėjo Anthony Randolphas.

Iš viso A.Randolphas per 29 minutes pelnė 22 taškus (2/3 dvit., 5/11 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

Net 32 balų efektyvumą užfiksavo Walteris Tavaresas, pelnęs 14 taškų, atkovojęs net 14 kamuolių ir išprovokavęs 5 pražangas.

„Real“ kovą dėl kamuolių laimėjo 45:36.

PAO išmetė net 31 tritaškį, tačiau tikslą pasiekė tik 9 metimai (29 proc.).

Nickas Chalatesas pralaimėjusiems pelnė 19 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, gynėjas pataikė vos 1 tritaškį iš 8.

„Panathinaikos“: N.Calathesas 19 (1/8 trit., 7 rez. perd.), J.Fredette'as 18 (9 atk. kam.), I.Papapetrou 11, G.Papagiannis 10.

„Real“: A.Randolphas 22, W.Tavaresas 14 (14 atk. kam., 32 naud. bal.), F.Causeuras 12, J.Tayloras 10.