Karšta Eurolyga Barselonoje – CSKA pergalė ir masinis susistumdymas

Eurolygos mūšyje Katalonijoje pergalę šventė Maskvos CSKA.
Kyle'as Hinesas
Kyle'as Hinesas / Euroleague.net nuotr.

Rusijos klubas po atkaklios kovos 84:76 (20:20, 24:21, 19:20, 21:15) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus.

Atkakliose rungtynėse katalonai buvo įgiję 9 taškų pranašumą trečiajame kėlinyje 59:50, tačiau jis greitai ištirpo. Prieš lemiamą kėlinį 63:61 pirmavo CSKA.

Ketvirtajame kėlinyje virė lygi kova. Likus žaisti tris minutes, labai svarbų tritaškį pataikė Nikita Kurbanovas ir CSKA atitrūko penkiais taškais. „Barcelona“ nebesugebėjo pasipriešinti.

Rungtynių pabaigoje masinį susistumdymą sukėlė Sergio Rodriguezas ir Adamas Hanga. Abu gavo po technines pražangas.

CSKA į pergalę atvedė 25 taškus pelnęs Nando de Colo, kuriam tai buvo karjeros rungtynės.

Tai buvo jau 150-osios CSKA trenerio Dimitrio Itoudžio rungtynės Eurolygoje.

Penkioliktą pergalę iškovojęs Maskvos klubas Eurolygoje užima trečią vietą.