Karštajame Belgrado derbyje – triuškinanti R.Giedraičio komandos pergalė

Visas rungtynes savo sąlygas diktavusi Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena zvezda“ (8-11) derbyje Eurolygoje 88:72 (24:13, 26:16, 15:19, 23:24) sutriuškino mirtiną varžovę Belgrado „Partizan“ (10-9) ekipą.
Adamas Hanga
Adamas Hanga / Imago / Scanpix nuotr.

Įspūdingai sirgalių palaikoma Belgrado „Crvena zvezda“ dominuoti ėmė nuo pirmųjų minučių ir į ilgąją pertrauką nusinešė galingą pranašumą 50:29.

Per pirmuosius du kėlinius Ioannio Sfairopoulos auklėtiniai realizavo 13 dvitaškių iš 22 ir 7 tritaškius iš 14.

Devyni „Partizan“ taškai iš eilės ketvirtojo kėlinio viduryje buvo leidę Željko Obradovičiaus kariaunai priartėti prie varžovų per vienženklį skirtumą (68:77), tačiau dar labiau kabintis į pergalę jiems nepavyko.

Pergalingame mače lietuvis Rokas Giedraitis buvo antras pagal naudingumą „Crvena zvezda“ žaidėjas, per 26 minutes pelnęs 14 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.). Jis dar atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir užfiksavo 21 efektyvumo balą.

Pagal pastarąjį rodiklį R.Giedraitis nusileido tik 36-erių legendai Milošui Teodosičiui – 23 naudingumo balai.

Pirmajame Serbijos derbyje Eurolygoje triumfavo „Partizan“ ekipa 88:86.

„Crvena zvezda“: Nemanja Nedovičius 16, Rokas Giedraitis (7 atk. kam.) ir Freddie Gillespie – po 14, Milošas Teodosičius 13 (7 rez. perd.), Adamas Hanga 11, Yago Dos Santosas 10.

„Partizan“: Kevinas Punteris 17, PJ Dozieras 12, Frankas Kaminsky ir Jamesas Nunnally – po 11, Bruno Caboclo 10 (7 atk. kam., 2 blk.).