2020 10 22

Karštas E.Ulanovo vakaras – Giannis tribūnose, išvarytas treneris ir skaudi nesėkmė

Stambulo „Fenerbahče“ su Edgaru Ulanovu patyrė jau trečiąjį pralaimėjimą Eurolygoje. Turkijos klubas išvykoje daugiau nei pusę rungtynių žaidė be trenerio ir 68:82 (13:22, 17:15, 26:25, 12:20) krito prieš Atėnų „Panathinaikos“.
Edgaras Ulanovas
Edgaras Ulanovas / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

E.Ulanovas žaidė 28 minutes, per kurias pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 2/3 baud. met.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir išprovokavo 3 varžovų pražangas.

Lietuvio sąskaitoje – 8 naudingumo balai.

nuotr. „Getty Images“/euroleague.net/Edgaras Ulanovas

Jau antrojo kėlinio pabaigoje „Fenerbahče“ liko be trenerio – Igoris Kokoškovas per penkias minutes sugebėjo užsidirbti dvi technines pražangas ir buvo išvytas į rūbinę.

„Švilpk su***** pražangą“, – teisėjui riktelėjo nervingas strategas prieš antrąją ir lemiamą nuobaudą.

Tribūnose OAKA arenoje įsitaisė ir garbingi svečiai – broliai Giannis, Thanasis ir Kostas Antetokounmpo.

Nemanja Nedovičius puikiu tritaškiu uždarė pirmąjį kėlinį, kurį PAO laimėjo 22:13.

Vėliau PAO laikė persvarą, o po pertraukos „Fenerbahče“ ėmė sparčiai artėti, bet graikai atsilaikė ir persvarą išlaikė.

Ketvirtajame kėlinyje „Fenerbahče“ bandė kabintis į rungtynes, bet nuostabiai žaidęs N.Nedovičius tolimais kirčiais baudė turkus bei atvedė PAO į pergalę.

Per visą susitikimą svečiai iš Turkijos nepirmavo nė karto.

N.Nedovičius buvo nesulaikomas – pelnė 28 taškus (2/5 dvit., 7/12 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems 17 taškų pelnė ir 6 perdavimus išdalino Lorenzo Brownas.

„Panathinaikos“: N.Nedovičius 28, K.Sykesas 11, Z.Auguste'as 9.

„Fenerbahče“: L.Brownas 17, A.Duverioglu 15, E.Ulanovas, J.Eddie, J.Vesely ir M.Mahmutoglu po 6.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant