2021 03 12

Kauno „Žalgiris“ Stambulo aikštėje prarado Joffrey Lauvergne'ą

Eurolygos rungtynės Stambule penktadienį Kauno „Žalgiriui“ susiklostė prastai aikštėje, bet skaudus pralaimėjimas 62:89 nebuvo vienintelė bėda. Pagrindinis vidurio puolėjas Joffrey Lauvergne'as paliko aikštę antrajame kėlinyje dėl traumos ir padėti komandai mače su Stambulo „Anadolu Efes“ nebegalėjo.
Joffrey Lauvergne'as
Joffrey Lauvergne'as / Euroleague via Getty nuotr.

J.Lauvergne'as susižeidė antrajame kėlinyje, kai po kontakto su Bryantu Dunstonu krito ant grindinio.

„Žalgirio“ prancūzas liko gulėti bent kelias sekundes ant nugaros, kol vyko „Anadolu Efes“ ataka.

Jis atsikėlė sukandęs dantis ir laikydamasis rankomis už liemens.

Netrukus paaiškėjo, kad J.Lauvergne'as stipriai susitrenkė dubens kaulus.

Prancūzas jau nebepasirodė aikštėje po ilgosios pertraukos, palikęs „Žalgirį“ po krepšiais remtis kitais vidurio puolėjais: Augustine'u Rubitu ir Martinu Gebenu.

Kol kas nežinia, kiek laiko J.Lauvergne'as negalės rungtyniauti.

Iki traumos per 10 žaidimo minučių 6 taškus metimais iš vidutinio nuotolio surinkęs prancūzas šį sezoną yra antras pagal rezultatyvumą „Žalgirio“ žaidėjas Eurolygoje ir pirmas pagal atkovotus kamuolius.

Jis renka po 11,4 taško ir 5,8 atkovoto kamuolio vidutiniškai.

62:89 mačą pralaimėjęs Kauno klubas kitas Eurolygos rungtynes žais ketvirtadienį Stambule su kita Turkijos komanda – „Fenerbahče“.