2020 11 08

Kirtis „Žalgiriui“ iš arti: ar M.Schillerio manevras galėjo pasmerkti komandą nesėkmei?

Kauno „Žalgiris“ po trijų kėlinių pirmavo prieš Madrido „Real“ ir jau siekė šeštosios pergalės Eurolygoje. Tačiau po Martino Schillerio manevro ketvirtojo kėlinio viduryje, tą pergalę nuskynė Madrido „Real“ su ilgomis 220 cm ūgio milžino Walterio Tavareso rankomis. Kada įvyko lūžis ir ar „Žalgiris“ galėjo pakeisti rungtynių likimą? 15min kviečia detaliai paanalizuoti M.Schillerio veiksmus lemiamomis minutėmis.

Prieš lemiamą mačo atkarpą atsilikdami 67:73, sumanūs „Real“ krepšininkai jau buvo išlukštenę „Žalgirio“ susikeitimo gynybą ir ėmė minti šeimininkams ant kulnų. Tačiau „Žalgiris“ sugebėjo atlaikyti šturmą ir vėl išnerti į priekį 82:78.

Bet tada Martinas Schilleris sugrąžino komandą prie gynybinio plano, kuris jau pirmajame kėlinyje nusvilino „Žalgirį“ antirekordiniu 32 praleistų taškų startu.

Ar uraganiškai puolančiam „Žalgiriui“ tai pavojaus signalas dėl pamatinės komandos gynybos, prieš kurią gerai pasiruošė jau ne pirmas priešininkas Eurolygoje?

Ar vis dėlto keli sėkmės pritrūkę epizodai – iš krepšio išspjauti ar iš po krepšio neįriedėję žalgiriečių metimai būtų apvertę situaciją aukštyn kojomis „Žalgirio“ naudai?

Išsamus pasakojimas apie lemtingą „Žalgirio“ pralaimėjimo Madrido „Real“ (90:93) atkarpą:

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant