2020 12 29

Krachas tęsiasi: pirmąjį Eurolygos ratą R.Kurtinaitis baigė su 2 pergalėmis

Nors prieš antradienio rungtynes Maskvos srities „Chimki“ (2-15) treneris Rimas Kurtinaitis teigė, jog komanda iš lėto lipa į kalną, tačiau lietuvio vadovaujama Pamaskvės ekipa Eurolygoje patyrė devintąjį pralaimėjimą iš eilės. Nukraujavusią „Chimki“ svečiuose 105:88 (26:23, 25:27, 27:14, 27:24) šįkart pranoko Pirėjo „Olympiakos“ (8-8), kuriai tai buvo pirmoji pergalė po trijų nesėkmių.

Šiose rungtynėse neregistruoti buvo trys Pamaskvės klubo krepšininkai – Janis Timma, Jonas Jerebko ir Gregas Monroe.

Dar prieš dvi savaites Rusijos žiniasklaidoje buvo pasirodę pranešimai, jog šių trijų legionierių žaidimas netenkina „Chimki“ klubo vadovų, tačiau, 15min žiniomis, latvis su švedu šiuo metu gydosi traumas, o G.Monroe karjeros etapas Rusijoje yra baigtas.

NBA stiliaus rungtynėse abi ekipos demonstravo įspūdingą puolimą, iki ilgosios pertraukos įmetusios po 9 tritaškius.

Progos pasireikšti sulaukęs 35-erių veteranas Jegoras Vialcevas per pirmuosius du kėlinius įsūdė 4 tolimus metimus iš 4, tačiau Rimo Kurtinaičio auklėtiniai po 20 minučių vis tiek atsiliko minimaliu skirtumu 50:51.

Dar penkis tritaškius Graikijos krepšininkai atskaičiavo per trečiąjį ketvirtį, o spurtas 10:0 prieš lemiamas 10 minučių padėjo Pirėjo komandai įgyti 14 taškų pranašumą.

„Olympiakos“ rezultatyvumas šį sezoną siekė 78 taškus per mačą – šią ribą Georgios Bartzoko auklėtiniai pasiekė per tris kėlinius.

Šeimininkai nesėkme pažymėtame mače solidžiai atakavo iš toli (13 iš 30), tačiau „Olympiakos“ buvo dar taiklesni – 16 iš 29 (55,2 proc.).

Kostas Sloukas surinko 25 taškus (5 tritaškiai iš 6) bei buvo per plauką nuo asmeninio karjeros rekordo (26).

Kitas rungtynes Maskvos srities „Chimki“ žais Kaune, sausio 8-ąją dieną.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 22 (9 rez. perd., 5 kld., 28 naud. bal.), Jegoras Vialcevas (5/6 trit.) ir Jordanas Mickey – po 17, Devinas Bookeris 10.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 25 (5/7 trit., 5 rez. perd.), Aleksandras Vezenkovas 19 (3/6 trit., 27 naud. bal.), Octaviusas Ellisas 15, Aaronas Harrisonas 12, Hassanas Martinas 11.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant