2019 04 23

L.Lekavičius atsisveikino su Eurolyga – į finalo ketvertą pateko Madrido „Real“

Antradienį Eurolygoje paaiškėjo pirmasis finalo ketverto dalyvis. Juo tapo Madrido „Real“ klubas, laimėjęs ketvirtfinalio seriją 3:0 prieš Atėnų „Panathinaikos“.
Facundo Campazzo
Facundo Campazzo / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Atėnuose vykusiose rungtynėse Madrido klubas šventė pergalę 89:82 (23:18, 13:23, 22:17, 31:24).

Įtemptose rungtynėse nei viena komanda neturėjo dviženklio pranašumo. Likus žaisti minutę, labai svarbų tritaškį pataikė Facundo Campazzo ir „Real“ įgijo 7 taškų pranašumą.

F.Campazzo nugalėtojams pelnė 16 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Lukas Lekavičius per 8 minutes pelnė 3 taškus (0/2 dvitašk., 1/2 tritašk.) ir kartą prasižengė.

Nickas Calathesas šiose rungtynėse pasiekė 1000 rezultatyvių perdavimų Eurolygoje ribą.

Madrido klubas pirmąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes laimėjo 75:72, antrąsias – 78:63.

Madrido „Real“ gina pernai iškovotą Eurolygos čempionų titulą. Pusfinalyje Ispanijos klubas susitiks su Maskvos CSKA ir Vitorijos „Baskonia“ poros nugalėtoju. Šioje serijoje po dvejų rungtynių rezultatas yra lygus 1:1.

„Panathinaikos“: N.Calathesas 17, M.Lojeski 16, D.Thomas 11, K.Langfordas 10.

„Real“: R.Fernandezas ir F.Campazzo po 16, J.Tayloras 13, A.Randolphas ir G.Ayonas po 12.