2020 02 05

L.Westermanno vedama „Fenerbahče“ išvargo pergalę Sankt Peterburge

Sunkiai sezoną pradėjusi Stambulo „Fenerbahče“ (11-12) tęsia sėkmingą atkarpą Eurolygoje. Željko Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje 73:65 (19:15, 22:17, 13:18, 19:18) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ (7-16) bei iškovoję šeštąją pergalę per septynerias rungtynes pasiekė atkrintamųjų zoną.
Leo Westermannas
Leo Westermannas / Euroleague.net nuotr.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai pagal pergalių ir pralaimėjimų balansą išsilygino su aštuntoje vietoje žengiančia Milano „Olimpia“.

Rezultatyviausiai „Fenerbahče“ gretose rungtyniavo buvęs žalgirietis Leo Westermannas, per 25 minutes pelnęs 13 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit.). Prancūzas pridėjo 4 rezultatyvius perdavimus, 2 atkovotus kamuolius, bet suklydo 3 kartus ir surinko 11 naudingumo balų.

Antrojo kėlinio viduryje svečiai iš Stambulo buvo įgiję 15 taškų pranašumą (35:20), tačiau Joano Plazos auklėtiniai anksčiau laiko ginklų nesudėjo.

Likus 3 minutėms iki mačo pabaigos „Zenit“ centras Gustavo Ayonas realizavo vieną baudos metimą, taip šeimininkus priartinęs per 4 taškų atstumą.

Sankt Peterburgo krepšininkai klydo ir nepataikė, o tris baudas iš keturių sumetęs „Fenerbahče“ įžaidėjas Kostas Sloukas įtvirtino Turkijos ekipos pergalę.

Željko Obradovičiaus kariauna revanšavosi Rusijos klubui už netikėtą paskutinės sekundės antausį namuose pirmajame rate.

Didžiausias skirtumas tarp ekipų buvo tritaškių grafoje – „Fenerbahče“ pataikė 10 tolimų metimų iš 23 (43,5 proc.), „Zenit“ – vos 6 iš 29 (20,7 proc.).

„Zenit“: Gustavo Ayonas ir Austinas Hollinsas – po 16, Willas Thomasas 13, Timas Abromaitis 10.

„Fenerbahče“: Leo Westermannas 13, Kostas Sloukas 12, Janas Vesely ir Luigi Datome – po 11.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?