2019 01 31

Laimingas Rimas Kurtinaitis įvardijo ginklus, kuriais palaužė „Žalgirį“

Kauno „Žalgirį“ į nokautą ketvirtajame kėlinyje pasiuntęs Rimas Kurtinaitis džiaugėsi pirmąja Eurolygos pergale sugrįžus į „Chimki“.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / „Scanpix“ nuotr.

Kauno „Žalgiris“ po trijų kėlinių turėjo 9 taškų persvarą, bet „Chimki“ sužaidė galingai ketvirtajame ir šventė pergalę 74:64.

„Esu labai laimingas, kad šventėme pergalę, kuri mums leidžia toliau kovoti dėl vietos atkrintamosiose. Tai svarbi pergalė. Mūsų komanda puikiai padirbėjo, ypač gynyboje. Pergalė yra maloni“, – po mačo kalbėjo R.Kurtinaitis.

„Chimki“ treneris pagyrė ir žalgiriečius: „Tai labai gera komanda, bet mes gerai gynėmės. Tai buvo raktas į pergalę. Atkovojome kamuolius rungtynių pabaigoje, nors strigome su jais pradžioje. Kai gerai giniesi ir laimi kovą dėl atšokusių kamuolių, tu visada laimi. Manau, kad kontroliavome ketvirtąjį kėlinį ir laimėjome. Man nesvarbu, ar tai „Žalgiris“, ar CSKA, man svarbu pergalė. Mes ją pasiekėme ir aš laimingas.“