2021 11 12

Leo Westermanno metimų užkurta „Monaco“ pervažiavo svečius iš Bavarijos

Penktą pergalę per devynias Eurolygos rungtynes iškovojusi „Monaco“ (5-4) iš aštuntosios vietos išstūmė Maskvos CSKA krepšininkus. Donato Motiejūno atstovaujama komanda namuose 94:71 (27:20, 28:23, 17:17, 22:11) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ (3-6) ekipą.
Leo Westermannas
Leo Westermannas / Euroleague.net

Uraganinį „Monaco“ puolimą užkūrė buvęs žalgirietis Leo Westermannas, rungtynes pradėjęs dviem tolimais metimais, o vėliau pridėjęs ir dvitaškį.

Prancūzo pakylėta Monako kunigaikštystės komanda demonstravo įspūdingą žaidimą puolime, vien iki ilgosios pertraukos pelniusi 55 taškus ir susikrovusį dviženklę persvarą. Per pirmąją mačo dalį „Astroballe“ arenos šeimininkai pataikė 8 tritaškius iš 15, kai Bavarijos ekipa – 2 iš 5.

Visas rungtynes dominavusi „Monaco“ savo pranašumą didino ir antroje mačo pusėje, kuris susitikimo pabaigoje pasiekė ir triuškinantį 25 taškų atotrūkį.

Sirgalius įspūdingais dėjimais džiugino atletiškasis aukštaūgis Donta Hallas.

Donatas Motiejūnas ant parketo praleido 14 minučių, pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 2/4 baud.), kamuolių neatkovojo, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo, triskart prasižengė ir surinko 5 efektyvumo balus.

Buvęs žalgirietis Leo Westermannas dar iki ilgosios pertraukos pagerino asmeninį sezono rezultatyvumą rekordą, kai pelnė 11 taškų, tačiau per likusią rungtynių dalį 29-erių įžaidėjas pridėjo vos 2 taškus.

Nesėkme pažymėtame mače Andrea Trinchieri vadovaujamas „Bayern“ suklydo 20 kartų ir realizavo vos 3 tritaškius iš 12.

„Monaco“: Mike'as Jamesas 18, Dwayne'as Baconas ir Danilo Andjušičius – po 16, Leo Westermannas ir Willas Thomasas – po 13.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 15, Othello Hunteris 14, DeShaunas Thomasas ir Augustine'as Rubitas – po 10.