2020 12 10

Lietuviai pirmais smuikais negriežė, o „Baskonia“ krito prieš „Maccabi“

Dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ Eurolygos rungtynėse namuose 63:67 (20:12, 13:25, 21:19, 9:11) krito Tel Avivo „Maccabi“ ekipą.
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Abu baskų komandos lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete.

Rokas Giedraitis per 29 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis žaidė 19 minučių, per kurias pelnė 6 taškus (0/1 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius, kartą suklydo, 2 kartus prasižengė ir finišavo su 5 naudingumo balais savo sąskaitoje.

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, „Baskonia“ atsiliko dviem taškais (63:65).

Likus 15 sek. iki rungtynių pabaigos, „Maccabi“ pranašumą iki keturių (67:63) padidino baudų metimus realizavęs Tyleris Dorsey. Achille Polonara galėjo grąžinti intrigą, bet jo tritaškis skriejo pro šalį.

T.Dorsey nugalėtojams pelnė 15 taškų, 23 taškų ir 5 atkovotus kamuolius surinko Othello Hunteris.

Pralaimėjusiems A.Polonara pelnė 15 taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo net 5 metimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Baskai pataikė vos 19 proc. tritaškių (5/27) ir 54 proc. dvitaškių (19/35).

„Baskonia“: A.Polonara 15 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 5 bl., 28 naud. bal.), Y.Fallas 14 (6 atk. kam.), P.Henry 11 (6 atk. kam., 5 rez. ped., 4 per. kam., 4 kl.).

„Maccabi“: T.Dorsey 15, O.Hunteris 12, Ch.Jonesas 10, A.Caloiaro 7.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant