2022 01 14

Lietuviškoji „Baskonia“ neturėjo šansų prieš „Real“

Paskutinėse šios savaitės Eurolygos rungtynėse susitiko dvi Ispanijos komandos. Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“ (7-17) namuose gan lengvai įveikė vienas turnyro lyderių Madrido „Real“ (15-3) – 89:74 (25:17, 25:18, 19:15, 20:24).
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

R.Giedraitis baskų gretose žaidė 25 minutes ir pelnė 10 taškų (2/4 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo vieną bei perėmė du kamuolius, padarė klaidą, gavo 2 pražangas ir surinko 6 naudingumo balus.

T.Sedekerskis per 11 minučių pelnė 4 taškus (1/1 dvitaškio, 2/2 baudų), atkovojo kamuolį ir taip pat surinko 6 naudingumo balus.

Lemtingą pranašumą šeimininkai susikrovė dar iki didžiosios pertraukos, kai po atkarpos 11:2 šovė į priekį 50:33.

Pabaigoje baskai kiek atkuto ir lengviau rinko taškus, bet „Real“ pranašumas klausimų nekėlė.

Madrido klubas prieš pat mačą pranešė, kad koronavirusu susirgo bokštas Walteris Tavaresas.

Madrido komandos sudėtyje pirmąsias rungtynes Eurolygoje sužaidė Trey'us Thompkinsas.

„Real“: Guerschonas Yabusele 17, Alberto Abalde 15, Anthony Randolphas 13 (12 atk. kam.), Vincentas Poirier 11 (8 atk. kam.), Trey’us Thompkinsas ir Jeffery Tayloras – po 10.

„Baskonia“: Wade’as Baldwinas 16, Stevenas Enochas 11, Rokas Giedraitis 10, Matthew Costello 9.