2020 12 04

Lietuviškoji „Baskonia“ supančiojo talentingąją „Anadolu Efes“ ekipą

Penktadienio Eurolygos vakaras pradėtas lietuviškais akcentais – Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ išvykoje 77:59 (17:20, 25:17, 21:13, 14:9) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ ekipą.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

R.Giedraitis per 28 minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir surinko 14 naudingumo balų.

Beje, Rokas blokas buvo itin efektingas.

T.Sedekerskis ant parketo praleido 21 minutę, per šį laiką puolėjas pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir prarado 3 kamuolius, gavo bloką, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 1 varžovų pražangą ir finišavo su 7 naudingumo balais savo sąskaitoje.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 18 taškų surinkęs Alecas Petersas, kuris dar atkovojo 7 kamuolius.

Baskai pataikė 47 proc. dvitaškių (21/45) ir 42 proc. tritaškių (42 proc.). Kovą dėl kamuolių „Baskonia“ laimėjo 39:28.

„Anadolu Efes“ realizavo 42 proc. dvitaškių (14/33) ir tik 28 proc. tritaškių (8/29).

Nė vienas Stambulo komandos žaidėjas nepelnė dviženklio taškų skaičiaus.

Tai šeštoji „Baskonia“ pergalė per 11 rungtynių, „Anadolu Efes“ ekipa pralaimėjo penktą kartą per tiek pat susitikimų.

„Anadolu Efes“: Sh.Larkinas 8, S.Sanli ir A.Moermanas po 7.

„Baskonia“: A.Petersas 18 (7 atk. kam.), Y.Fallas ir A.Polonara (6 atk. kam.) po 12, P.Henry 11.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant