Liko tik viena nepralaimėjusi ekipa: D.Motiejūnas ir „Monaco“ krito Barselonoje

„Monaco“ (2-1) klubui su lietuviu Donatu Motiejūnu nepavyko išsilaikyti tarp nepralaiminčių ekipų Eurolygoje. Tokių po 3 turų liko vos viena.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Starto penkete susitikimą pradėjęs D-Mo surinko 8 taškus (4/6 dvit.) ir 9 naudingumo balus per 13 žaidimo minučių. Aukštaūgis taip pat sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį bei blokavo 1 metimą.

Išvykoje žaidusi „Monaco“ turėjo pripažinti „Barcelona“ (2-1) pranašumą – 71:86 (18:26, 21:21, 15:24, 17:15).

Šeimininkai dviženklę persvarą susikrovė jau pirmajame kėlinyje (26:16). Svečiai buvo ją panaikinę (27:27, 32:32).

Vis dėlto dar vienas „Barcelona“ spurtas nulėmė rungtynių baigtį. Katalonai pabėgo nuo varžovų trečiajame kėlinyje (69:51) ir atgal nebesidairė.

Šiose rungtynėse su „Monaco“ apranga aikštėje jau pasirodė ir Jordanas Loydas. Jis šį sezoną pradėjo Tel Avivo „Maccabi“ komandoje, tačiau atsisakė joje toliau žaisti dėl karo Izraelyje, sugrįždamas į „Monaco“.

Amerikietis į aikštę buvo mestas jau starto penkete, bet pelnė vos 4 taškus (2/7 dvit., 0/2 trit.) per 23 minutes.

„Barcelona“: Kevinas Punteris 21 (3/8 trit.), Jabari Parkeris 16 (4/6 trit.), Nicolasas Laprovittola 13, Janas Vesely 10 (6 atk. kam.).

„Monaco“: Elie Okobo 13 (7 rez. perd.), Alpha Diallo 12 (6 atk. kam.), Mike'as Jamesas 11 (1/6 dvit., 1/3 trit.), Mamas Jaiteh 10, Donatas Motiejūnas 8.

Po trijų Eurolygoje liko vos viena dar nepralaimėjusi ekipa – netikėtai pirmaujanti Belgrado „Crvena zvezda“ (3-0).

Pergalės džiaugsmo nepatyrusi taip pat yra tik viena ekipa – Bolonijos „Virtus“ (0-3).