2020 12 23

Liūdnos Kurčio šventės: „Chimki“ pralaimėjimas Valensijoje – aštuntas iš eilės

Maskvos srities „Chimki“ (2-14) neišlipa ir Eurolygos dugno. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje ištirpdė 20 taškų deficitą, tačiau perlaužti rungtynių nesugebėjo – pergalę 88:82 (16:13, 29:16, 14:23, 29:30) iškovojo „Valencia“ (10-6) vyrukai.

Maskvos srities „Chimki“ pademonstravo charakterį Valensijoje, bet patyrė aštuntąją nesėkmę iš eilės Eurolygoje.

Solidžiai pradėję rungtynes Rimo Kurtinaičio kareiviai į duobę įkrito antrajame kėlinyje, kuriame aikštelės šeimininkai surinko 29 taškus, o Rusijos ekipa – 16.

Klemeno Prepeličiaus tritaškis po ilgosios pertraukos padidino „Valencia“ pranašumą iki rekordinės 20 taškų ribos.

Rimas Kurtinaitis ant suolo pasodino tragiškai atrodžiusį Aleksejų Švedą, nuo kurio Rusijos krepšinio superžvaigždė nekilo septynias minutes.

Puikiai užsikūrusi „Chimki“ sužaidė įspūdingą atkarpą 21:4 bei prie varžovų priartėjo per vieną tolimą metimą 52:55.

A.Švedas į aikštelę grįžo ketvirtajame kėlinyje, ant parketo iš viso praleido 27 minutes, pelnė 14 taškų (1/1 dvit., 3/8 trit., 3/3 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo ir surinko 17 naudingumo balų.

Nors „Chimki“ buvo arti varžovų, rungtynių pabaiga virto į baudų metimų maratoną, bet perlaužti svečiams iš Pamaskvės dvikovos nebepavyko.

Šiame susitikime nežaidė „Chimki“ aukštaūgis Gregas Monroe, taip lyg patvirtinant gandus, jog amerikiečio karjeros etapas Pamaskvėje yra baigtas.

„Valencia“: Martinas Hermannssonas 16 (9 rez. perd.), Derrickas Williamsas 15, Bojanas Dubljevičius 11, Mike'as Tobey (8 atk. kam.) ir Klemenas Prepeličius – po 10.

„Chimki“: Errickas McCollumas 16, Aleksejus Švedas 14, Devinas Bookeris 11.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant