2022 02 04

Lyderiai nestabdo – „Real“ nušlavė „Zenit“

Eurolygos lyderis Madrido „Real“ (20-3) klubas iškovojo eilinę pergalę. Pablo Laso auklėtiniai namuose 85:64 (23:23, 22:13, 24:15, 16:13) sutriuškino Sankt Peterburgo „Zenit“ (14-8) komandą.
Guerschonas Yabusele
Guerschonas Yabusele / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Zenit“ su „karaliais“ lygiai laikėsi tik pirmąjį kėlinį, kuris baigėsi lygiosiomis 23:23.

Jau antrame ketvirtyje „Real“ nutolo 9 taškais (45:36), o po trijų kėlinių madridiečiai užtikrintai pirmavo 69:51.

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas, kurio metu „Real“ persvara buvo pasiekusi ir 24 taškus (83:59).

„Real“ tai jau devintoji pergalė iš eilės. Pastarąjį sykį P.Laso komanda pralaimėjo prieš du mėnesius, kai 80:93 nusileido amžinai priešininkei „Barcelona“ ekipai.

Būtent su artimiausia savo konkurente „karaliai“ žais kitą savaitę, kai priims ją savoje „WiZink“ arenoje.

„Zenit“ klube rungtyniaujantis Mindaugas Kuzminskas Madride nežibėjo – lietuvis per 11 minučių taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 1 kamuolį, vieną kartą prasižengė, išprovokavo dvi pražangas ir nesurinko nė vieno naudingumo balo.

Artūras Gudaitis dėl traumos nerungtyniavo.

„Zenit“, nepaisant nesėkmės, išlieka ketvirtoje vietoje.

„Real“: Sergio Llullas ir Guerschonas Yabusele po 13, Trey Thompkinsas 12, Vincent'as Poirier 10 (8 atk. kam.).

„Zenit“: Alexas Poythressas 21 (9 atk. kam., 23 naud. bal.), Jordanas Loydas 14, Jordanas Mickey 10.