2022 02 04

M.Grigonis baudė buvusią savo ekipą, o CSKA lengvai laimėjo

Maskvos CSKA (14-9) klubas iškovojo įtikinamą pergalę Eurolygoje. Maskviečiai namuose 91:72 (22:15, 28:22, 19:19, 22:16) sudorojo Berlyno ALBA (7-16).
Marius Grigonis ir Luke'as Sikma
Marius Grigonis ir Luke'as Sikma / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Marius Grigonis prieš buvusią savo ekipą per 20 minučių pelnė 8 taškus (1/2 dvit., 2/4 trit.), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, du kartus suklydo, keturis sykius prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

CSKA pranašumą ėmė krautis jau pirmajame kėlinyje, kuriame atitrūko 20:12, o antrame ketvirtyje pabėgo dviženkliu skirtumu (50:37).

Po ilgosios pertraukos ALBA buvo kelis sykius sumažinusi deficitą iki 9 taškų, bet atkurti intrigos nepajėgė ir CSKA iškovojo lengvą pergalę.

Puikiai nugalėtojų gretose veikė Nikolos Milutinovo ir Aleksejaus Švedo tandemas.

Centras iš Serbijos pelnė 21 tašką (7/10 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir surinko net 36 naudingumo balus, o rusas, nors ir prametė visus 6 tritaškius, tačiau pelnė 10 taškų (4/10 dvit., 0/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir surinko 17 naudingumo balų.

CSKA ši pergalė leido išlaikyti penktąją poziciją, o ALBA nukrito į 16 vietą.

CSKA: Nikola Milutinovas 21 (11 atk. kam., 36 naud. bal.), Iffe Lundbergas ir Ivanas Uchovas po 11, Aleksejus Švedas 10 (0/6 trit., 6 atk. kam., 13 rez. perd.).

ALBA: Luke'as Sikma 15 (9 atk. kam., 25 naud. bal.), Maodo Lo 10 (6 rez. perd.).