2023 05 02

M.Jamesas tildė „Maccabi“ sirgalius – „Monaco“ susigrąžino namų pranašumą

Įspūdingai pirmus du kėlinius sausakimšoje Tel Avivo arenoje sužaidęs Mike'as Jamesas užkūrė „Monaco“ komandą, kuri susigrąžino iniciatyvą Eurolygos ketvirtfinalio serijoje.

Svečiai su lietuviu Donatu Motiejūnu įsirašė itin svarbią pergalę prieš „Maccabi“ ekipą – 83:78.

„Monaco“ lyderis M.Jamesas per pirmąją rungtynių pusę vienas pelnė 18 taškų, o svečiai kurtinančioje atmosferoje pirmavo dviženkle persvara (29:39).

Po didžiosios pertraukos „Maccabi“ išsprendė M.Jameso problemą – leido jam pelnyti vos 3 taškus, o skirtumas prieš lemiamą ketvirtį buvo susitraukęs iki vieno taiklaus metimo (57:60).

„Monaco“ vėl atitrūko (71:79), bet ramiai užbaigti rungtynių nepajėgė. „Maccabi“ paskutinę minutę vėl pavojingai priartėjo (78:81), tačiau pergalės iš svečių nebeatėmė.

D.Motiejūnas per 22 minutes prie pergalės prisidėjo 9 taškais (3/4 dvit., 1/1 trit.), sugriebė 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balus.

„Maccabi“: Bonzie Colsonas 17, Wade‘as Baldwinas 16 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 24 naud. bal.), Lorenzo Brownas 12, Johnas DiBartolomeo 9 (3/7 trit.).

„Monaco“: Mike‘as Jamesas 21 (4/11 trit.), Jordanas Loydas 15 (3/6 trit.), Elie Okobo 12 (5 rez. perd.), Johnas Brownas 11, Donatas Motiejūnas (6 atk. kam.) ir Alpha Diallo – po 9.

Serijoje iki 3 pergalių „Monaco“ išsiveržė į priekį 2-1 ir susigrąžino namų aikštelės pranašumą.

Ketvirtosios serijos rungtynės ketvirtadienį vėl vyks Tel Avive, o jei prireiks penktųjų – jos vyks Monake.