Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 03 03

M.Jameso emocijų užkurtas „Monaco“ nušlavė „Maccabi“

„Monaco“ (16-10) klubas iškovojo svarbią pergalę Eurolygoje. Įspūdingai rungtynes užbaigęs Donato Motiejūno atstovaujamas klubas namuose 86:67 (30:17, 9:19, 19:23, 28:8) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (13-13).
Elie Okobo ir Mike'as Jamesas
Elie Okobo ir Mike'as Jamesas / Scanpix/IMAGO/PanoramiC nuotr.

Monako ekipa įspūdingai pradėjo rungtynes ir jau po pirmojo kėlinio pirmavo 30:17, bet „Maccabi“ ne tik pavijo varžovus, bet ir trečiajame kėlinyje patys pirmavo 55:52.

Vis dėlto rungtynių lūžis įvyko tada, kai technine pražanga už emocijas buvo nubaustas „Monaco“ vedlys Mike'as Jamesas.

Šeimininkai užsikūrė po to epizodo ir užbaigė rungtynes laimėdami atkarpa 34:12, įskaitant ir ketvirtąjį kėlinį 28:8, bei iškovodami užtikrintą pergalę savų sirgalių akivaizdoje.

D.Motiejūnas nugalėtojams per 18 minučių įmetė 9 taškus (3/3 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, po sykį suklydo ir prasižengė, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 15 naudingumo balų.

16 kartą laimėjęs „Monaco“ tvirtina savo pozicijas lentelėje – D-Mo ekipa yra penkta, bet nuo už atkrintamųjų aštuoneto ribos esančių ekipų pirmauja jau trimis laimėjimais.

„Maccabi“ yra viena iš daugelio komandų su 13 pergalių, tarp kurių yra ir Kauno „Žalgiris“ – visos šios penkios ekipos dalinasi 7-11 vietas.

„Monaco“: Jordanas Loydas 18, Donta Hallas (10 atk. kam.) ir Mike'as Jamesas (3/13 metimai, 6 rez. perd.) po 12, Elie Okobo ir Alpha Diallo po 11.

„Maccabi“: Wade'as Baldwinas 17, Bonzie Colsonas 16 (6 atk. kam.), Romanas Sorkinas 9.