2022 02 10

M.Kuzminskas sužaidė rezultatyviausią sezono mačą, bet „Zenit“ užklimpo Berlyne

Mindaugas Kuzminskas sužaidė solidžiausias rungtynes šį sezoną, bet jo vedamas Sankt Peterburgo „Zenit“ (14-9) ketvirtadienio vakarą 67:76 (12:23, 22:11, 14:17, 19:25) svečiuose pralaimėjo Eurolygos mūšį prieš Berlyno ALBA (8-16).
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Euroleague via Getty nuotr.

Tai buvo antra Piterio komandos nesėkmė Eurolygoje iš eilės.

M.Kuzminskas žaidė 23 minutes ir pelnė 18 taškų (7/10 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, padarė 2 klaidas, sykį prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Tai jam buvo rezultatyviausias mačas šį sezoną Eurolygoje.

Buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Billy Baronas Rusijos ekipai irgi pelnė 18 taškų.

Rungtynių laimėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Būtent tada ALBA sugebėjo nutolti per kelis metimus ir „Zenit“ pasivyti nesugebėjo.

ALBA komandą į priekį vedė Maodo Lo, per 25 minutes pelnęs 15 taškų.

ALBA: Maodo Lo 15, Christas Koumadje, Yovelis Zoosmanas ir Benas Lammersas – po 9.

„Zenit“: Billy Baronas ir Mindaugas Kuzminskas – po 18, Jordanas Mickey 10.