Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 03 09

M.Teodosičiaus vedamas „Virtus“ užtikrintai laimėjo Berlyne

Ketvirtadienio vakarą dar vieną pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Berlyno ALBA (7-21). Eurolygos autsaideriai po antradienį patirto pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ prapylė ir Bolonijos „Virtus“ (13-15) ekipai – 74:96 (14:22, 19:27, 26:28, 15:19).
Rungtynių akimirka / Euroleague nuotr.

Tai buvo jau devintas vokiečių pralaimėjimas per dešimt pastarųjų Eurolygos mačų ir trečias iš eilės.

Bolonijos ekipą į priekį vedė veteranas Milošas Teodosičius. Serbas vos per 18 minučių surinko 21 tašką, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir mačą baigė su 20 naudingumo balų.

Kyle‘as Weemsas pridėjo 22 taškus.

Lemiamas lūžis įvyko dar iki pertraukos. ALBA laikėsi tik iki pirmojo kėlinio vidurio, o tada italai pradėjo tolti ir jau antrajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą.

Bolonijos komanda nutraukė dviejų pralaimėjimų atkarpą ir yra dvylikta.

ALBA ir toliau užima paskutinę aštuonioliktą vietą.

ALBA: Jaleenas Smithas 12 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Luke‘as Sikma 11, Louisas Olinde ir Yanni Wetzellis – po 10.

„Virtus“: Kyle‘as Weemsas 22, Milošas Teodosičius 21, Mouhammadou Jaiteh ir Gabrielis Lundbergas – po 12.