„Maccabi“ šėlsmas Berlyne: iškovojo didžiausią sezono pergalę

Tel Avivo „Maccabi“ (14-13) surengė įspūdingą pasirodymą Berlyne ir įsirašė 14-ąją pergalę šio sezono Eurolygoje. Izraelio klubas net 106:71 (27:15, 30:23, 30:18, 19:15) pervažiavo autsaiderę ALBA (5-22) ekipą.
Wade'as Baldwinas
Wade'as Baldwinas / Scanpix/IMAGO/Sports Press Photo nuotr.

Tai – didžiausiu skirtumu šį sezoną laimėtos „geltonųjų“ rungtynės.

„Maccabi“ užfiksavo naują sezono rezultatyvumo rekordą. Prieš tai daugiausiai – 102 taškus – Tel Avivo klubas taip pat buvo įmetęs prieš ALBA.

Be to, Izraelio ekipai pritrūko vos 3 taškų, kad pasiektų sezono rezultatyvumo rekordą rungtynėse, kuriose neprireikė pratęsimų.

Absoliutus sezono, o tuo pačiu ir visų laikų Eurolygos rezultatyvumo rekordas priklauso Madrido „Real“ krepšininkams, kurie pelnė net 130 taškų. Tiesa, tam prireikė net keturių pratęsimų.

„Maccabi“ rungtynėse Vokietijos sostinėje dominavo nuo pradžios iki pabaigos.

Jau pirmajame kėlinyje Izraelio krepšininkai surengė spurtą 11:0 ir pabėgo 15:7, o antrajame ketvirtyje išaugino persvarą net iki 26 taškų (49:23).

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas tarp komandų kelis sykius buvo pasiekęs net 39 taškus.

„Maccabi“ šia pergale sutvirtino savo pozicijas kovoje dėl vietos atkrintamosiose arba įkrintamosiose varžybose. Odedo Kattasho auklėtiniai pakilo į 9-ąją poziciją.

ALBA: Johannesas Thiemannas 14, Sterlingas Brownas 11.

„Maccabi“: Jamesas Webbas 17 (7/8 met., 6 atk. kam.), Wade'as Baldwinas 16 (5 rez. perd., 28 naud. bal.), Joshas Nebo 15 (7/8 dvit.), Bonzie Colsonas 14, Lorenzo Brownas 10 (6 rez. perd.).