2023 10 05

„Maccabi“ sezoną pradėjo pamokydamas Ž.Obradovičiaus vyrus

Per žingsnį nuo finalo ketverto praėjusiame sezone likusių komandų susitikime naujo Eurolygos sezono starte triumfavo Tel Avivo „Maccabi“, kuris namuose 96:81 (27:16, 28:27, 19:15, 22:23) nugalėjo Belgrado „Partizan“.
Lorenzo Brownas
Lorenzo Brownas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Pergalingą persvarą Izraelio klubas susikrovė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 27:16, o antrame ketvirtyje pasiekė net 17 taškų persvarą (45:28).

Įspūdingai pirmoje mačo pusėje žaidė „Maccabi“ vedlys Lorenzo Brownas. Ispanijos pilietybę turintis amerikietis pataikė net 9 metimus iš 10, pelnė 22 taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus dar iki ilgosios pertraukos.

Po ilgosios pertraukos „Partizan“ buvo kelis kartus sušvelninęs skirtumą iki vienženklio, bet rimčiau užsikabinti nesugebėjo, o susitikimo pabaigoje „Maccabi“ nutolo net 24 taškų skirtumu ir lengvai laimėjo.

Įdomu tai, kad pirmoje mačo dalyje siautėjęs L.Brownas po ilgosios pertraukos nepelnė nė taško.

„Maccabi“ pasiekė pergalę netgi nepaisant to, jog vertėsi be kitos savo žvaigždės Wade'o Baldwino.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 22 (4/5 trit., 8 rez. perd.), Romanas Sorkinas ir Joshas Nebo po 14, Bonzie Colsonas 12 (7 atk. kam.), Jasielis Rivero 11.

„Partizan“: Aleksa Avramovičius 24 (8/9 dvit.), Kevinas Punteris ir PJ Dozieris po 11, Alenas Smailagičius ir Jamesas Nunnally po 10.