Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 03 23

„Maccabi“ žengė tvirtą žingsnį link atkrintamųjų Prancūzijoje

Vietos pirmajame Eurolygos aštuonete siekiantis Tel Avivo „Maccabi“ (17-13) klubas žengė tvirtą žingsnį link atkrintamųjų varžybų. Odedo Kattasho auklėtiniai svečiuose 85:67 (22:22, 24:21, 22:16, 17:8) įveikė Vilerbano ASVEL (8-22) klubą ir pasiekė jau ketvirtąją pergalę iš eilės.

„Maccabi“ po dviejų kėlinių pirmavo tik 46:43, bet pergalingą pranašumą susikrovė po ilgosios pertraukos.

Trečiajame kėlinyje Wade'as Baldwinas ir Lorenzo Brownas sudėjus pelnė 13 taškų, o prieš paskutines 10 minučių „Maccabi“ jau saugiai pirmavo (68:59).

Lemiamame ketvirtyje svečiai absoliučiai užgniaužė ASVEL puolimą, per septynias minutes praleisdami tik 3 taškus, o patys įmetė 11 ir nurūkę į priekį 80:62 iškovojo įtikinamą pergalę.

Puikią formą demonstruojanti Tel Avivo ekipa žengia šeštoje vietoje ir nuo devintoje esančios Vitorijos „Baskonia“ (15-15) atitrūko jau dviem pergalėmis. Dvi pergalės „geltonuosius“ skiria ir nuo Kauno „Žalgirio“ (15-14), bet kauniečiai 30-ojo turo rungtynes žais tik penktadienį, kai Stambule grumsis su „Fenerbahče“.

ASVEL po Berlyno ALBA dramatiškos pergalės prieš Eurolygos čempionus Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus yra absoliutus Eurolygos autsaideris.

ASVEL: Nando De Colo 13, Amine'as Noua 12, Davidas Lighty 10.

„Maccabi“: Wade'as Baldwinas 23 (7 rez. perd.), Lorenzo Brownas 18, Bonzie Colsonas 16.