2023 12 07

Marius Grigonis su PAO pabaigoje sugriuvo prieš „Real“

Dar vieną pergalę Eurolygoje ketvirtadienio vakarą iškovojo pirmaujantis Madrido „Real“ (12-1), svečiuose 90:78 (24:23, 22:22, 26:10, 18:23) įveikęs Atėnų „Panathinaikos“ (6-7).
Marius Grigonis
Marius Grigonis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Graikams Marius Grigonis per 25 minutes surinko 3 taškus (1/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius bei perėmė vieną kamuolį, gavo 3 pražangas ir surinko 3 naudingumo balus.

PAO ekipą tempė 24 taškus pelnęs Kendrickas Nunnas, bet to nepakako.

Trečiojo kėlinio pradžioje graikai dar buvo priekyje 51:48, tačiau tuomet „Real“ spurtavo 22:4 ir nulaužė rungtynes.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Mario Hezonja.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 24, Mathiasas Lessortas 18, Kostas Mitoglou 15.

„Real“: Mario Hezonja 19, Gabrielis Deckas 16, Džananas Musa 14, Sergio Llullas 11, Walteris Tavaresas 10 (9 atk. kam.).