2021 04 08

Maskvoje – galingas dano pasirodymas, nukalęs CSKA antrąją vietą

Maskvos CSKA (23-10) reguliarųjį Eurolygos sezoną užbaigs antroje pozicijoje. Tai paaiškėjo ketvirtadienio vakarą „Megasport“ arenoje, kuriame lemiamu metu dano Iffe Lundbergo patempta Rusijos komanda 88:70 (18:15, 24:21, 16:24, 30:10) pranoko Vilerbano ASVEL (13-21).
Iffe Lundbergas
Iffe Lundbergas / Euroleague.net nuotr.

Ši pergalė Maskvos CSKA klubui, kuriam liko dar sužaisti su Atėnų „Panathinaikos“, garantavo antrąją vietą reguliariajame Eurolygos sezone, tuo metu Vilerbano ASVEL krepšininkai finišavo 14-oje pozicijoje.

Dimitris Itoudis ketvirtadienį vertėsi ne tik be į JAV išvykusio Mike'o Jameso ar šį sezoną nebežaisiančio Nikolos Milutinovo, bet neturėjo ir pagrindinio sunkiojo krašto puolėjo Tornikės Šengelijos, kuris susižeidė akį.

Atkaklus mūšis 2,7 tūkstančio žiūrovų akivaizdoje „Megasport“ arenoje vyko iki ketvirtojo kėlinio, kuriame šeimininkus į priekį patraukė buvęs Lietuvos rinktinės budelis Iffe Lundbergas.

Danas per lemiamą ketvirtį pelnė 14 taškų, o 15:0 spurtavusi CSKA iškovojo pergalę.

I.Lundbergas per 23 minutes pelnė 23 taškus, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

Puikiai pasirodė ir sezono viduryje prie ekipos prisijungęs Michaelas Ericas, pelnęs 21 tašką, atkovojęs 9 kamuolius ir užfiksavęs 27 efektyvumo balus.

CSKA: Iffe Lundbergas 23, Michaelas Ericas 21, Johannesas Voigtmannas 13.

ASVEL: Guerschonas Yabusele 23, Norrisas Cole'as 15, Antoine'as Diot 8.