2020 12 18

Maskvoje – tuščias A.Gudaitis ir dar vienas pergalingas M.Jameso šou

Pagreitį įgavusi Maskvos CSKA (12-3) iškovojo dešimtąją iš eilės pergalę Eurolygoje. Rusijos sostinėje vykusiame derbyje Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 83:65 (24:17, 21:14, 21:18, 17:16) perlaužė lietuvio Artūro Gudaičio atstovaujamą Sankt Peterburgo „Zenit“ (8-5) ekipą.

Šias rungtynes „Megasport“ arenoje stebėjo 2,7 tūkst. sirgalių, o pagrindiniu Maskvos CSKA pergalės kalviu vėl tapo įspūdingą formą demonstruojantis Mike'as Jamesas.

Liepsnojantis amerikietis per beveik 32 minutes pelnė 20 taškų (6/10 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo bei surinko 32 naudingumo balus.

Xavi Pascualio auklėtiniai į lemiamą duobę įkrito dar antrojo kėlinio viduryje, kai keturių minučių atkarpą šeimininkai laimėjo 13:1, o M.Jameso tritaškis nusiuntė Sankt Peterburgo krepšininkus į rūbinę su 14 taškų deficitu.

Per pirmąją mačo dalį Dimitrio Itoudžio treniruojama CSKA realizavo 7 iš 9 tritaškių.

Nors „Zenit“ buvo sumažinę skirtumą iki 7 taškų, bet tuomet CSKA pelnė 10 taškų be atsako bei nurūko į priekį negrįžtamai.

Smagiais epizodais sirgalius džiugino „Zenit“ legionierius Alexas Poythressas, praėjusią vasarą dominęs ir Kauno „Žalgirį“.

Artūras Gudaitis dvikovoje su CSKA per beveik 18 minučių pelnė vos 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

Antrojo kėlinio pabaigoje už smūgį alkūne kartvelui Tornikei Šengelijai lietuvis buvo nubaustas nesportine pražanga.

Abi komandos puikiai pataikė iš toli. CSKA realizavo 45,8 proc. tritaškių, „Zenit“ – 41,2 proc.

CSKA: Mike'as Jamesas 20 (32 naud. bal.), Nikola Milutinovas (13 atk. kam.) ir Darrunas Hilliardas – po 13, Willas Clyburnas 11, Tornikė Šengelija 10.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 14, KC Riversas ir Alexas Poythressas – po 12.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant