2021 01 28

Milane – apmaudi Artūro Gudaičio nesėkmė prieš buvusią komandą

Artūras Gudaitis su Sankt Peterburgo „Zenit“ (13-8) apmaudžiai išvykoje krito prieš Milano „Olimpia“ (15-7) ekipą 76:82 (24:16, 20:19, 15:21, 17:26), nors pergalė buvo ranka pasiekiama.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Likus žaisti 4 minutes, trijų taškų persvarą dar turėjo „Zenit“ (71:68), tačiau tada Kevinas Punteris ir Vladimiras Micovas pataikė po dvitaškį, o tuomet K.Punteris pridėjo dar ir tritaškį.

Dviem baudų metimais Willas Thomasas sumažino „Olimpia“ pranašumą iki dviejų taškų, bet K.Punteris pelnė dar du taškus.

Tuomet Artūras Gudaitis nepataikė dvitaškio, o Malcolmas Delaney smeigė iš toli – 80:73 ir Milano komanda įsikabino nagais į pergalę.

Austinas Hollinsas dar pataikė iš toli, bet Sergio Rodriguezas neklydo nuo baudų metimo linijos ir laikas ištiksėjo.

A.Gudaitis per 33 minutes pelnė 8 taškus (3/6 dvit., 2/4 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, kartą suklydo, blokavo 2 metimus, prasižengė sykį ir pats išprovokavo 3 varžovų nuobaudas.

Lietuvio sąskaitoje – 11 naudingumo balų, jis buvo antras pagal efektyvumą savo komandoje.

K.Punteris su 14 taškų buvo rezultatyviausias „Olimpia“ gretose, S.Rodriguezas pridėjo 13 taškų.

Milano komanda pataikė 44 proc. dvitaškių (14/32) ir 48 proc. tritaškių (10/21).

„Zenit“ iš arti atakavo 57 proc. (17/30), iš toli – 38 proc. (9/24) taiklumu.

Abi komandos labai brangino kamuolį: „Olimpia“ suklydo 7 kartus, Sankt Peterburgo ekipa – vos 6.

„Olimpia“: K.Punteris 14, S.Rodriguezas 13, M.Delaney ir K.Hinesas (8 atk. kam.) po 12, V.Micovas 10.

„Zenit“: K.Pangosas (5 rez. perd.) ir A.Hollinsas po 12, KC Riversas 11, M.Ponitka ir V.Fridzonas po 9.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant