2021 09 04

Milano krepšininkai sutriuškino Eurolygos čempionus

Kontrolinėse rungtynėse Milane vietos „Olimpia“ 90:62 įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus.
Shavonas Shieldsas
Shavonas Shieldsas / Euroleague.net

Netikėtas rezultatas užfiksuotas per repeticiją, kurioje Ettore Mesinos treniruojama Milano komanda dominavo prieš 2021 metų Eurolygos čempionus.

Po dviejų kėlinių pirmavę 13 taškų, Milano krepšininkai visiškai užgožė varžovus per trečią kėlinį, laimėję jį 25:6.

„Anadolu Efes“ žaidė be dviejų svarbių žaidėjų – Shane'o Larkino ir Tiboro Pleisso, bet ir Italijos klubas neturėjo visų geriausių – Malcolmas Delaney ir Nicola Melli praleido šias rungtynes.

Daugiausiai taškų nugalėtojams įmetė Shavonas Shieldsas (17), Konstantinos Mitoglou (15), Devonas Hallas (12).

„Anadolu Efes“ naujokas Filipas Petruševas surinko 11 taškų, Bugrahanas Tunceras įmetė 9.

Praėjusio Eurolygos sezono naudingiausias žaidėjas Vasilije Micičius pelnė 5 taškus, kitas buvęs „Žalgirio“ žaidėjas Jamesas Andersonas – 2.