Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Milano žvaigždės vos išvengė debiutantų niukso

Milano „Olimpia“ (1-1) nelengvai iškovojo pirmąją pergalę šio sezono Eurolygoje. Ettore Messinos treniruojama komanda namuose tik ketvirtajame kėlinyje palaužė turnyro debiutantą „Paris“ (1-1) klubą – 79:74 (20:18, 15:21, 23:18, 21:17).
Shavonas Shieldsas
Shavonas Shieldsas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Be Josho Nebo ir Leandro Bolmaro vertęsi „dizaineriai“ didelę rungtynių dalį vijosi varžovus, o įpusėjus ketvirtajam kėliniui paryžiečiai dar mėgavosi 8 taškų persvara – 71:63.

Visgi Shavono Shieldso užkurta komanda susitikimą užbaigė galingu spurtu 16:3 ir sugebėjo išvengti netikėto antausio.

Fantastiškai rungtynių pabaigoje žaidęs Sh.Shieldsas vien per ketvirtąjį kėlinį įmetė 9 taškus, o iš viso pelnė 21 ir buvo geriausias rungtynių žaidėjas.

Jau kitą savaitę Milane žais ir „Žalgiris“ – dvigubos savaitės metu kauniečiai svečiuosis ne tik šiame, bet ir kitame Italijos mieste Bolonijoje.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 21 (5/8 dvit., 8/11 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 29 naud.), Nikola Mirotičius 15 (6 atk. kam.), Zachas LeDay 13, Nenadas Dimitrijevičius 9 (3/7 trit.).

„Paris“: TJ Shortsas 17 (7/13 dvit., 8 rez. perd.), Collinas Malcolmas 12, Kevarriusas Hayesas (6 atk. kam.), Mikaelis Jantunenas (6 atk. kam.) ir Nadiras Hifi po 9.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant