Milžinišką atsilikimą naikinusi R.Giedraičio komanda krito prieš autsaiderius

Belgrado „Crvena zvezda“ (9-14) panaikino milžinišką deficitą, bet pergalės nugvelbti Vokietijos sostinėje nesugebėjo. Roko Giedraičio ekipa svečiuose 80:89 (16:18, 20:33, 18:21, 26:17) nusileido Berlyno ALBA (5-18) krepšininkams.
Jonas Mattiseckas ir Rokas Giedraitis
Jonas Mattiseckas ir Rokas Giedraitis / Scanpix/IMAGO/MN Press Photo nuotr.

Po puikaus antrojo kėlinio (33:20) ALBA įpusėjus mačui pirmavo 51:36, o trečiajame kėlinyje triuškino svečius iš Serbijos net 70:48, bet rungtynių pabaigoje „Crvena zvezda“ vos neperlaužė jų eigos kita linkme.

Po šešių iš eilės Yago Dos Santoso taškų likus 2 minutėms svečiai atsiliko tik 78:83, tačiau paskutinėse rungtynių atakose „Crvena zvezda“ metimai neįkrito, ALBA žaidėjai sumetė baudas ir šeimininkai išsaugojo pergalę.

Ji – tik penktoji ALBA ekipai, kuri kartu su Vilerbano ASVEL išlieka Eurolygos autsaideriais. „Crvena zvezda“ lieka su 9 pergalėmis.

Pralaimėjusioje komandoje tarp rezultatyviausių buvo Rokas Giedraitis. Lietuvis per 30 minučių pelnė 15 taškų (3/8 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, suklydo 1 kartą, tris sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

ALBA: Mattas Thomasas 19 (5/9 trit.), Gabriele Procida 17, Sterlingas Brownas 12, Yanni Wetzellis 11 (9 atk. kam.).

„Crvena zvezda“: Yago Dos Santosas 20, Rokas Giedraitis 15 (6 atk. kam.), Javonte Smartas 14, Adamas Hanga 10.