2021 12 10

„Monaco“ negelbėjo nei D-Mo, nei netikėtai aikštėje pasirodęs M.Jamesas

Dar vieną nesėkmę Eurolygoje patyrė Donato Motiejūno atstovaujamas „Monaco“ (5-9), penktadienį namuose 65:71 (14:26, 13:13, 17:18, 21:14) nusileidęs Milano „Olimpia“ (9-5) krepšininkams.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Svečiai iš Milano jautį už ragų stvėrė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai truktelėjo į priekį atkarpa 11:2.

Tuomet jie įgijo dviženklę persvarą ir daugiau prie savęs šeimininkų „dizaineriai“ taip ir neprisileido.

Donatas Motiejūnas šeimininkų gretose žaidė 25 minutes ir pelnė 5 taškus (2/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/4 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą, 2 kartus suklydo, išnaudojo asmeninių pražangų limitą ir surinko 2 naudingumo balus.

Įdomu tai, kad šiame mače „Monaco“ gretose žaidė ir Mike'as Jamesas, nors dar rungtynių išvakarėse buvo skelbiama, kad dėl raumens skausmų jis nerungtyniaus bent dešimt dienų.

Ant parketo jis praleido 3 minutes ir kartą suklydo.

„Monaco“: Parisas Lee 19, Danilo Andjušičius 12, Dwayne‘as Baconas 10.

„Olimpia“: Sergio Rodriguezas 13, Kyle‘as Hinesas 11 (6 atk. kam.), Malcolmas Delaney 10, Benas Bentilas 9.